Wystarczy chwila nieuwagi, aby uszkodzić felgę, wyszczerbić lub pogiąć. Taka felga nie musi nadawać się na złom, w większości przypadków możliwa jest regeneracja felg. W naszym zakładzie świadczymy również profesjonalną usługę, jaką jest renowacja felg stalowych, jak i aluminiowych. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz profesjonalne urządzenia pozwalają na kompleksową naprawę niemal wszystkich felg samochodowych.
Jesteśmy w stanie przywrócić do kształtu pierwotnego felgi pogięte czy odkształcone

Naprawa felg w naszym serwisie zaczyna się od oceny stanu technicznego.
Sprawdzamy, czy felgi są proste i czy nie mają wyraźnych, głębokich ubytków. W przypadku rantów małe ubytki toczymy, natomiast duże napawamy. W razie potrzeby może być wykonana renowacja felg za pomocą piaskowania (przy użyciu drobnego technicznego ścierniwa). Wykonujemy również profesjonalne spawanie i prostowanie felg aluminiowych. Przy pęknięciu regeneracja felg polega na napawaniu, a następnie poddaniu obróbce tokarskiej. Naprawa felg i obręczy kół jest przeprowadzana z wykorzystaniem profesjonalnych maszyn. Wykonujemy prostowanie felg do 18 cali.

  • Ocena stanu technicznego
    Sprawdzamy czy felgi są proste i czy nie mają wyraźnych, głębokich ubytków. W przypadku rantów małe ubytki toczymy, natomiast duże napawamy.
  • Piaskowanie felg
    Odbywa się za pomocą drobnego technicznego ścierniwa. Istnieje również możliwość wypiaskowania dużych elementów dochodzących do 2m.
  • Spawanie i prostowanie
    Zajmujemy się także profesjonalnym spawaniem i prostowaniem felg aluminiowych. Do napraw obręczy kół używamy profesjonalnych maszyn. Prostujemy felgi do 18 cali.

Zapraszamy do umówienia się na wizytę

Imię i Nazwisko

Marka i model auta

Opis zadania dla serwisu

Email