Producenci samochodów zalecają serwis klimatyzacji i ponowne napełnienie układu klimatyzacji co 2 lata, jednak zwykle nie uwzględnia się tego w trakcie zwykłego harmonogramu przeglądu technicznego. Około 10-15% systemów klimatyzacji samochodowej ma wyciek czynnika chłodniczego co roku, co oznacza, że jeśli pojazd ma więcej niż 2 lata wymaga ponownego napełnienia układu lub co najmniej uzupełnienia czynnika.

W przypadku niesprawnej klimatyzacji samochodowej wykonujemy diagnostykę usterki i wycenę kosztów naprawy. Przeprowadzana przez nas diagnostyka opiera się na specjalistycznych testach, które pozwalają na podjęcie skutecznych działań.

Zapraszamy Państwa także na czyszczenie klimatyzacji, czy też odgrzybianie klimatyzacji samochodowej, które powinno odbywać się minimum raz na rok. Częstszy serwis klimatyzacji ( od 2 do 4 razy w roku) zaleca się przy pojazdach z zaawansowanymi układami klimatyzacji, dwu lub trzy strefowymi, w których układ klimatyzacji pracuje przez cały rok w trybie automatycznym.

Silną stroną naszego zakładu są usługi:

 • napełnianie układu klimatyzacji;
 • sprawdzanie szczelności układu;
 • czyszczenie klimatyzacji;
 • odgrzybianie klimatyzacji;
 • wymiana filtra kabinowego (przeciwpyłowego).

Zapraszamy do umówienia się na wizytę

  Imię i Nazwisko

  Marka i model auta

  Opis zadania dla serwisu

  Email