Zdajemy sobie sprawę z tego, jak stresującą może okazać się sytuacja, w której samochód nagle odmawia posłuszeństwa. Może być to spowodowane niefortunnym zdarzeniem drogowym, jak drobna stłuczka bądź poważniejszy wypadek czy nawet usterka w samochodzie. W każdej z takich sytuacji konieczna jest pomoc drogowa.

MotoOgar to również profesjonalna pomoc drogowa i holowanie bez względu na panujące warunki, porę dnia i nocy. Nasza laweta do transportu aut osobowych jest do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Prowadzimy autoholowanie na terenie kraju i za granicą. Nasze atuty to bezpieczeństwo, solidność i terminowość. Poza usługami holowania, proponujemy także fachową pomoc w zakresie usuwania usterek. Nasza firma dysponuje profesjonalnym sprzętem do pomocy drogowej, dzięki czemu zapewniamy bezpieczeństwo holowanego auta oraz konkurencyjne stawki. Zachęcamy do kontaktu.

Aktualną cenę za autoholowanie znajdziecie Państwo w cenniku. Ceny za przewóz pojazdów poza granicami miasta ustalamy indywidualnie.

Zapraszamy do umówienia się na wizytę

    Imię i Nazwisko

    Marka i model auta

    Opis zadania dla serwisu

    Email